| Ionut500 a întrebat:

Am un calculator care se aprinde doar unitatea, monitorul nu se aprinde si nu se aude nici bepp`ul acela de la inceput ideea este ca am incercat absolut toate piesele mele pe alt calculator si au mers deci cred ca este distrusa placa de baza.! si am vreo 4 placi de baza si niciuna nu merg nu se aprinde monitor.! Poate sa fie de la altceva?

1 răspuns:
| criss1212 a răspuns:

Pai pentru primadata scoate toate ''piesele''si punele inapoi daca nu merge schimba-ti unitatea! doar unitatea monitorul nu are nimic...presupun si 4 placi? cel mult 3 asa ca ti-as recomanda sa chemi si tu un om priceput la calculatoare poate unitatea ta nu are nimic happy