| anonim_4396 a întrebat:

Cand fac 18 ani nu vreau sa dau cine stie ce petrecere. O sa vina doar unchii, matusile, verisorii ca sa fiu si eu pe + big grin laughing. Treaba sta in felul urmator, vreau sa le fac cinste colegilor si nu stiu cum sa fac asta. Sa ii cinstesc la scoala dupa / inainte de ore? laughing ca aia sunt cu bautura. Lasati-mi cateva idei. DAU FUNDA!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu stii cum sa intri in belele sau de ce vrei sa duci alcool la scoala? sau sa ii trimiti bauti la ore?