| razvanroYt a întrebat:

Treaba sta in felul urmator:
Am un canal de Youtube si vreau sa fac un Q & A mai special.V-as ruga sa imi lasati intrebari la care sa raspund.Multumesc pentru atentie

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Niciodată nu o să urci folosind acest site drept rampă de lansare. Crede-mă cu cât încerci să te autopromovezi vei avea din ce în ce mai mulți hateri.

| PainTech a răspuns:

Sincer, nu are rost sa faci un videoclip de Q&A pana cand oamenii care te urmaresc incep sa iti pune din proprie initiativa intrebari. Eu ce as putea sa te intreb? Nici nu te cunosc, nici nu ti-am vazut canalul, nici nu stiu daca pe canal ai tutoriale de gatit sau experimente de facut rachete...