| florinrazvan a întrebat:

voua va place cand ploua? mie imi place sa stau in casa la caldura cu o ciocolata calda sau sa dorm atunci dorm cel mai bine.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se spune ca atunci cand ploua, ori numeri banii, ori...te culci. Cum sa nu fie placut?

| xBlackUndergroundx a răspuns:

Cand ploua ori stau la PC ori dorm.Deci da imi place ploaia la nebunie.

| cristinna23 a răspuns:

Da,imi place sa stau in casa si sa ma uit la un film bun, preferabil dragoste sau comedie.

| mona a răspuns:

Nu imi place cand ploua, asa cum ai zis ...mai bine in casa la caldura

| MandyMaya a răspuns:

Pe mine ma deprima ploaia. Deci nu imi place