| Blaiiir a întrebat:

Va place atunci cand afara ploua tuuna si fulgera, iar voi stati in casa, cu o cana de ciocolata calda si va uitati la filmul vostru preferat? Eu ador acele >momente8-

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E adevarat ca e frumos. Si mai frumos e in aceste momente sa poti strange in brate persoana iubita sau sa ai alaturi prieteni adevarati. Natura ne mai da si cate o mana de ajutor pentru a ne invata ( iar si iar si iar... ) sa apreciem lucrurile care conteaza cu adevarat.

| Elena1234456 a răspuns:

Mie imi place sa dorm cand ploua happy.

| marrr a răspuns:

Imi place cand tuna si fulgera, iar eu privesc pe fereastra:X nu ma satur niciodata de zgomotele acelea si de lumina de pe cer. imi place sa ma uit la picaturile de ploaie:X ma surprinde creativitatea naturii.

| Veve :X a răspuns:

As prefera mai mult o noapte geroasa de iarna sa stau cu prietenii la un film cu ciocolata calda in locul unei nopti cu tunete si fulgerebatting eyelashes

| anss23 a răspuns:

Si eu.:X:Xbig grin

| nobody_9468 a răspuns:

Exact acum 15 minute a inceput sa picure si cum ador ploaia am iesit afara.Imagineaza-ti o curte plina cu flori, gazon si copaci. Exact in gazon m-am dus, m-am asezat jos, desi e umed pamantul si ma uitam pe la cer, o splendoarelove struck.Am facut si pozici, noroc ca sunt singura acasa, ca altfel ma lua mama de par si ma baga de urgenta in casahappy. E liniste si pace la mine...ador ploaia:X.
Si da, atunci cand fulgera si tuna normal ca stau in casa ma uit pe geam{nu-mi este frica} sau citesc o carte, ma uit la un film.

Bafta.

| Ea12345 a răspuns:

Suna destul de bine, dar partea cu filmul cade.Cand fulgera nu pot tine calculatorul sau tv-ul aprins, am ramas de cateva ori fara ele din cauza fulgerelor whistling

| Mwhahahaa a răspuns:

Dabig grin
Chiar astazi stateam cu sora'mea, ne uitam la "Sex and City" si beam choco locolaughing si plouastraight face doamne ce coicidentalaughing

| Klara a răspuns:

Eu stau cu frica. ma tem de fulgere si tunete asa ca scot tot din priza. De obicei ma refugiez in bucatarie la o cafea sau tigara, astept sa treaca tunetul, si ma refugiez din nou la calc happy

| Bii26 a răspuns:

Este momentul meu preferat din viata! Eu abia astept ploile, iar cand incep, imi fac o cana mare de ciocolata calda, pornesc calculatorul si imi caut filmul! Este super! Imi plac la nebunie acele momente!:-X

| YOLO3e333 a răspuns:

Da imi place, ma relaxeaza as dori sa fie asa in fiecare zi.

| YOLO3e333 a răspuns:

Pe o zi ploioasa merge - el negro - ploaia

| Brianariri a răspuns:

Mie imi place cand tuna si fulgera. Sa beau o cana de ceai sau ciocolata calda.Si parca dorm mai bine cand tuna si fulgera.

| corcodusa a răspuns:

Asculta mel lui Smiley-Ploua
merge perfect cu o cana de coicolata calda un film si cu iubitul tinandu]te in brate

| Blaiiir explică:

Lory1995 aici ai dreptatelove struck.

| Alin_3417 a răspuns:

E superb.Cate-odata in afara sa ma uit la filme pe aceasta vreme mai ies si pe-afara...Chiar daca sunt singur mie tot imi place laughing. Nu mai iese nimeni din casa pe vreme de genul asta sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cand este ger afara, si eu sta cu un pulover pe gat, de lana cu reni, langa un semineu, in timp ce beau un vin fiert :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! e adevarat ca nu e bine sa ma uit la tv sau la calc dar fac altceva in aceste momente:X: in timp ce beau ceva cald si gustos citesc o carte sau reviste. Ma simt in siguranta in camera mea...invelita cu o paturica si pe o perna moale... ador aceste momente:X:X uneori mai si adorm si cand ma trezesc vad soarele pe cer si zic: "De ce e ploaia asa scurta?" si astept inca o zi de ploaie in care sa ma simt din nou bine si in siguranta