| angelinthenight a întrebat:

Sallut la toti!
de ceva tipm adica anul trecut un coleg mi-a cerut prietenia si eu nu am aceptat.
acum foarte curand in urma cu 4 saptamani mi-a cerut din nou sai fi prietena, si din nou nu am acceptat. acum nu stiiu ce are dar vrea sa ma supere mereu. sa ma contrazica, sa ma faca de ras, sa vorbeasca urat cu mine, si el este singurul care imi face asa in afara de o alta fata care e invidioasa pe mine din cauza ca ma imbrac bine, invat si din astea. cred ca el se poarta asa cu mine din cauza ca l-am refuzat? daca este din cauza asta ce pot face sa remediez lucrurile?

2 răspunsuri:
| olinka_1152 a răspuns:

Da el le face din cauza aceasta, cunosc foarte multe cazuri asa,,.Nui atrage atentia si cautati de treaba ta, ori pune-l la punct.

| Deea_2449 a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii explici de ce l-ai refuzat si sa incerci sa il faci sa nu mai faca astfel de gesturi care te supara. Daca nu merge si continua sa te supere raspunde-i cu aceeasi moneda ca sa vada care pe care...ce-i drept trebuie sa fii mai tare ca elwinking succes!:*