| maximrobertalin a întrebat:

Salut sunt baiat am 18 ani as vrea sa stiu cum pot sa imi fac intalnire cu o fata am fost la ea acasa si am cerut prietenia ne cunostem de multi ani dar ea avand probleme in familie de tigani e nu e tiganca e in plasament are probleme grav cu familia se comporta rece cu ea si nu prea are curaj sa vorbeasca i-am trimis scrisori la poarta ei si i-am spus lui fratele ei sa vorbeasca cu ea si a zis ca nu vrea sa vorbeasca cu mine e suparata. am un ajutor din partea unei colege ea imi da sfaturi dar nu stiu cum sa impart timpu ca eu invat in alt oras si nu prea stau in orasu de unde locuiesc. as vrea sa o invit la un suc sa discut cu ea. acasa cand vin am alte ocupatii. spuneti-mi ce sa fac care e ce mai bun lucru sa fac.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu stiu de ce este suparata dar poti incerca sa mergi acasa la ea[iti faci atat timp] si sa o convingi sa iasa cu tine la un suc unde sa puteti vorbi