| mihai4000 a întrebat:

Salu TPU, voi ce ati face unui prieten care zice ca iese si dupa nu mai vine?(daca face asta de mai multe ori) si sa ti zica la telefon ca ajunge in 10 minute, dau funda!

4 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu-ti voi spune ca nu voi mai vorbi cu el ca, pana la urma, imi este prieten, insa, nu il voi mai chema afara data viitoare. Inteleg sa se intample o data, de doua ori, dar nu de fiecare data. Inseamna ca nu se tine de cuvant. Ceva este mult mai important pentru el, altceva decat mine.
Voi tine in continuare la prietenia lui, dar nu voi mai iesi cu el/ea daca nu imi demonstreaza ca se poate schimba.

| 愛日本 a răspuns:

Nu il voi mai chema niciodata oriunde m-as duce.

| Andeeaaaaa a răspuns:

M-as gandi ca vrea sa ma evite si n-as mai insista (as astepta sa ma contacteze el)

| Cristinaaa57 a răspuns:

Acel prieten isi bate joc.pai nu I-as mai vorbii sau I-as raspunde cu aceiasi moneda