| ana_6505 a întrebat:

Buna TPU**am si eu un prieten care nu prea ma baga'n seama daca ma baga imi zice doar ce fac si atat ce ii raspund eu inapoi bine si alceva cmf cmz el zice ca se plictiseste si ata iese d pe mess fara sa-mi zicasad,, cand vorbim mai mult vorbin despre totul si cu totul alceva nu legate d noi doi :X...nu stiu cum sa-l pun la incercare fara sa isi dea seama? la telefon am vorbit d 2 ori in 5 luni nu stiu ce sa fac? cine imi zice dau funda**va rog ajutati-ma cu pareriiiiiiii am nevoie sad

4 răspunsuri:
| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Pai ce relatie e astaraised eyebrows De intalnit va intalniti?

| Magicianul1 a răspuns:

Pur si simplu intreaba-l de ce nu te baga in seama sau de ce nu "prea" te baga in seama. Sau poate tu esti devina esti plictisitoare sau nu stiu nu esti prietenoasa... Funda... big grin

| alexandramarya a răspuns:

Buna! Sfatul meu este sa il iei deoparte si sa stai de vorba cu el sa-l intrebi de ce te evita... ce se intampla, de ce se poarta asa? La mine a functionat.Mult succes!

| Anonim543210 a răspuns:

Cel mai bine despartete de el daca nu arata ca tine la tine sau ceva de genuu...nu e numai el pe lumea asta