| alexiulian15 a întrebat:

Salut, am 16 ani, mă puteti ajuta cum sa imi gasesc o iubita pe undeva exista o aplicatie?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Iubita nu se găsește pe aplicații ci ieșind în lume. Ieși prin oraș/sat, mergi prin parcuri, du-te la evenimente gen concerte, petreceri, etc, și intră-n vorbă cu fetele care ți se par interesante.

3 răspunsuri:
| Andreea482002 a răspuns:

Tinder omule. Dar e mai misto sa fie cineva care are prieteni comuni cu tine

| Eisenheim a răspuns:

Ști ce nu înțeleg,santeti tineri liberi, cât se poate de sănătoși, și nu e bine, trebuie să vă luați sărăcia pe cap, probleme, etc laughing cauți ceva bun e logic nu găsești, dar să cauți probleme și să nu găsești asta e culmea ironiei laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Maiete, iubiteel se gasesc in lumea reala, nu online.
Online sunt toate fake si mincinoase. Te uiti la poze si faci o labuta, ca sex nu se poate numii asta.