| Girly97 a întrebat:

Salut! Am dezinstalat Facebook pentru ca nu functiona bine, l-am reinstalat dar acum nu il mai gasesc. L-am cautat peste tot si nu il gasesc. Exista vreo aplicatie care ma poate ajuta sa caut ce nu gasesc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa îl dai în urmărire generală. Acum cred ajung sa primesc alerta AMBER "pierdut Facebook *. Cred ca ai dezactivat aplicația și nu ti-ai dat seama. În primul rand intri pe magazin play ( daca vorbim de android), cauta Facebook și vezi ce scrie ( activează, dezinstaleză, deschide, actualizează). Dacă apara butonul" activează", activezi aplicația si ai Facebook înapoi în telefon. Dacă totuși aplicația este activată si nu apare in meniu, nu cumva ai ascuns pictograma Facebook din meniul de aplicații? Hm, se poate și asta mai ales la Samsung cum am eu.

| neprihanitul a răspuns:

Intra la setarile telefonului si o sa gasesti o optiune de cautare la inceputul paginii deasupra. Scrie acolo ce vrei sa gasesti si daca ai aplicatia instalata in telefon ti-o gaseste sigur.