| MariaMT66 a întrebat:

Mi-Am pierdut telefonul undeva și nu îl mai găsesc mă puteți ajuta? Cu o aplicație de găsit telefonul sau unde se afla. Și Cum se folosește aplicația.

2 răspunsuri:
| MariaMT66 explică:

Apropo am telefon cu butoane nu e Samsung iPhone... De fapt e al bunicului meu și l-am pierdut

| XYZ02 a răspuns (pentru MariaMT66):

Daca aveai un telefon pe Android sau iOS era posibil atata timp cat aveai conexiune la internet.
Un telefon clasic nu ai cum sa-l gasesti folosind o aplicatie.