| al3xXMEN a întrebat:

Buna iubita mea ma striga ursulet si as vrea sa-i gasesc si eu un apelativ de asta ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Hope1089 a răspuns:

Pai eu sunt fata! Cred ca iubitei tale i-ar placea ceva de genu: pui, ingeras, sweety(dulceata)pisoi, iepuras, pufuletz. Sper ca te-am ajutat!

11 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Bebita,bombonica

| Rosemarie a răspuns:

Geta! Geta este un apelativ dragut :*

| Sofia08 a răspuns:

Massy..de la cuvintul frumos. adica frumoasa... funda?

Răspuns utilizator avertizat
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Ai putea sa ii zici:mami, dulceata, capsunica. Sper sa fi fost de ajutor.

| FckYeah a răspuns:

Vaginel, clitorisel, tzatzuca mica, curicel... iar lista poate continua.

| metha0xphore a răspuns:

Piersicuta. Piersica

| sskumpik a răspuns:

Pisoi.

| Hope1089 a răspuns:

Incearca ceva de genu: pui,sweety,iepuras, pufuletz, pisoias, pisoi, ingeras. Sper ca te-am ajutat.

| XxvladxX a răspuns:

TED