| TeoAilerua a întrebat:

Salut
Am cum sa găsesc o persoana pe Facebook dacă nu știu cum o cheamă și nu am nici numărul ei?

2 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Da... Dar e destul de greu... Daca stii de unde e sau la ce liceu invata, cauti un profil al unei persoane care are aceste informatii pe profil si apesi pe ele. Si iti vor aparea 2 liste cu persoanele care sunt din acele locatii de care ziceam. Dar repet, e destul de greu.Sunt multe persoane acolo, iti dai si tu seama. Si poate acea persoana pe care vrei sa o gasesti nu are aceste informatii notate pe profilul ei.Sau pur si simplu cauti pagina de locatii din zona respectiva a persoanei pe Facebook.Si intrii la toate pozele pe acea pagina unde si-au dat locatie persoanele din acea zona. S-ar putea sa-si fi dat si ea locatie, persoana pe care vrei sa o gasesti.

| TeoAilerua explică (pentru Victoria18):

Multumes mult! :*