| stefanik04 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana daca stiu numai unde locuieste, cum o cheama (prenume), si cum arata. Tin sa mentionez ca nu o gasesc pe facebook
Multumesc! Dau funda, iar cei ce nu raspuns serios ii rog sa nu raspunda de loc.Scuze categoria, e mai vizionata

Răspuns Câştigător
| MBAAA a răspuns:

Pai tu vrei sa o gasesti pe site`uri sau sa-i afli adresa unde locuieste? Daca vrei sa-i afli adresa unde locuieste, ar fi ok sa-i stii tot numele, in principal cel de familie. Te poti duce la politie, sau poti intreba pe cineva cunoscut daca are idee pe unde sta si poate asa o vei gasi. Insa daca vrei s`o gasesti pe site`uri, cum ar fi Facebook, eu zic sa-i ceri ei personal adresa de Facebook, poate ti`o da, daca nu, atunci chiar nu stiu... sper ca am fost de folos. Bafta!

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Il intrebi pe Satana.Crezi ca la politie iti da asa frumos adresele oamenilor?

| Ella_6945 a răspuns:

Intereseazate la cei aproiati si afla cum o cheama sau du-te la ea acasa si zici ca ai gresit adresa. si e o simpla " coincidenta"

| stefanik04 explică:

As vrea sa spun ca eu am intalnit-o pe fata respectiva acum cativa ani, la mare si nu am avut timp sa ii cer numarul etc.
Nu ma duc la politie ssau asa ceva.si nu ii stiu nici o cunostiinta...