| Corlea_Alex_1991 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva cum pot sa gasesc o persoana pe Facebook/Instagram cu numele de familie. (Stiu si numarul de inmatriculare de la masina happy )

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da o cautare cu acel nume. Ce e asa greu. Ce treaba are nr de la masina?

| Kanpeki a răspuns:

Da un search. Daca nu iti apare persoana respectiva, inseamna ca ori nu are Facebook/Instagram, ori s-a inregistrat cu un alt nume.

| Darky142 a răspuns:

Spargi data de baze la politie bagi nr de inmatriculare si o sa gasesti Facebook laughing