| mihailovna a întrebat:

am nevoie de ceva piese pentru o felicitare cu ziua de nastere. degraba e ziua celei mai bune prietene si as vrea sa ii fac si un video. si am nevoie de o muzica de fundal potrivita.

3 răspunsuri:
| andrutzakiss a răspuns:

Incearca melodia one thing de one direction... daca iti place si sa ii vezi si traducerea pe net happysucces cu clipul:*

| mihailovna explică (pentru andrutzakiss):

Mersi mult. piesa imi place!

| andrutzakiss a răspuns (pentru mihailovna):

Ma bucur... stiu cum e cand esti stresat de timp si nu sti ca sa faci mai intai happy daca iti place piesa imi dai funda?:*