| LexuDeea a întrebat:

Ce as putea sa ii scriu celei mai bune prietene intr-o felicitare de ziua ei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cea mai buna prietena se va bucura sa citeasca niste randuri mai stangace dar care reda realitatea trairilor tale.
Noi oamenii traim ca oile dupa trenduri si imaginea societatii, uitam sa dim noi si devenim niste oameni plastici(falsi). Jmprumutam ideile altora ca suna bine, modul altora de a ne imbraca ca da bine etc. Fii TU!

| Ali18sa a răspuns:

Pai ai putea sa ii scrii despre momentele placute si mai putin placute petrecute impreuna sai aduci aminte de ceva nebunesc pe care l-ati facut impreuna sau cand ati intrat intr-o incurcatura impreuna si sa-i multumesti pentru fiecare moment petrecut alaturi de ea si pentru sprijinu pe care ti la oferit la bine si la greu.Ai putea sa inchei prin ai multumi ca face parte din viata ta si pentru schimbarea care a adus-o vietei tale!

| GiuliaGiuli a răspuns:

As spune sa scrii ceea ce simti pentru ea, cum ti se pare caracterul ei si despre ziua in care v-ati cunoscut!