| Anaconda123 a întrebat:

Salut am o întrebare pentru voi, cum scap de politica de confidențialitate a Youtube?
Mă enervează la culme, nu mai pot, am încărcat și eu un video creat de mine, am luat o melodie de pe net și am luat și imagini și am creat un colagen iar după l-am pus pe Youtube pe contul meu iar după vreo 5 minute mi-au trimis mesaj că au blocat videoclipul pentru că încalcă drepturile de autor a casei de discuri Big Man România, cine are cel mai bun răspuns primește funda

Răspuns Câştigător
| tzuria79 a răspuns:

Este simplu, cand adaugi o melodie, accelereazo. Daca editezi cu Camtasia, cand bagi melodia, dai click drept pe ea, si clip speed. De la 100 dai la minim 115, si ai sa vezi ca bai bai politica de confidentialitate. Sunt youtuber, stiu ce-ti spun. Incearca si vei vedea, BAFTA!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu mai fura de la altii si nu o sa te mai enerveze...

| Anaconda123 explică (pentru suntserios):

Frate întrebarea mea este dacă pot face ceva să nu îmi mai trimită, în pana mea alții ia videoclipul direct așa cum este el de pe Youtube și îl pun pe contul lor și nu se întâmplă nimic și eu că descarc piesa de pe net și fac un colaj pe blochează, presupun că este creația mea pe ce dată eu lucrez la editarea videoclipului și fac un colaj

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anaconda123):

Folosesti audio de la altii... pai atunci inseamna ca furi.

| Anaconda123 explică (pentru suntserios):

Ok boss dar eu întrebăm dacă există o metodă să pot posta pe canal fără să se întâmple nimic pentru că am văzut că alții postează și nu se întâmplă nimic, postează și filme și le sunt aprobate dar eu când postez un episod dintr-un serial sau un film mi-l blochează

| Anaconda123 explică (pentru Anaconda123):

Mulțumesc

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anaconda123):

Distorsonionezi audio ul si atunci s ar putea sa nu isi mai dea seama