| Mauricel a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat sa spun asa. Am primit de curand un laptop si am inceput si facultatea. Si aici, pot spune ca e foarte diferit fata de liceu si alte chestii iar eu sunt foarte imprastiat si dezordonat si as dori sa lucrez pe laptop pentru ca pe laptop eu am totul luna sa zic asa laughing).
Dar sincer nu stiu cum sa-l fac sa-mi fie mai util.
Eu sunt la info, iar mult ma bazez pe programare, probleme etc. Nu stiu cum l-as putea folosi eficient ca sa fiu sigur ca le am pe toate cap la cap. Putin ajutor? happy
Va multumesc frumos

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Eu s la info,,, Nu stiu cum l-as putea folosii eficient"

adică tu student la informatică ne intrebi pe noi (bieți absolvenți de gimnaziu) cum să folosești laptop-ul? Dă-ne tu lecții!

| ywar a răspuns:

Ia o bila de otel si incearca-i duritatea Brinell, chit ca asta se refera la metale, dar tu incearca-o si pe un laptop. Ai fi prima persoana din lume care a masurat duritatea Brinell pe un laptop. happy