| alexpop1998 a întrebat:

Am un cont pe Hi5 de vreo 5 ani, iar acum m-am "apucat" de el. Dar nu primesc nici un comentariu. Nici la poze, nici la profil. Poate ma puteti ajuta. :D:D Dau funda la al 6-lea raspuns! Aici aveti un link cu pagina mea: www.alexander-hi5.tk. E pe bune! Chiar daca e cu. tk. E facut pe dot.tk. Multumesc de ajutor! Nu uitati de funda!

Răspuns Câştigător
| Florina_5380 a răspuns:

Iti las eu comm tongue daca dai back :tongue
adica inapoiezi tongue. dar nu promit ca la toate pozele laughing) happy

6 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

L

| Florina_5380 a răspuns:

Funda ca eu is la al 6-lea rasp waiting

| andra7664 a răspuns:

Ai 400 de poze... lol vrei sa se uite cineva la tot?

| andra7664 a răspuns:

Scuze...peste 400 de poze

| Alexandra060396 a răspuns:

Ai 403 poze nimeni nu o sa se uite la toate, doar cei care nu au ce face...si apropo pune si uh doar pozele care se vad mai clar si nu trebuie sa pui 100 de poze la fellaughinglaughinglaughing. Parerea mea mai sterge din ele si pune hi5 la status la mess si poate o sa iti dea cineva comm...Succes!

| alexpop1998 explică:

Nu... Macar...cateva :d