| Havok83 a întrebat:

Am un filmulet facut de mine in programul proshow gold si aseara am vrut sa il urc pe youtube dar nu am putut pentru ca trebuia sa il convertesc in format avi sau altele.
Dupa care am descarcat Free soft studio 2013 si am incercat sa il convertesc dar nu a mers
Ce pot sa fac?
Dau funda mare.

6 răspunsuri:
| ONXJoker a răspuns:

Nu ştiu ce format e videoul tău de nu la acceptat dar mie mi se pare cel mai bun program de convertit ca fiind: AVS Video Convert

| Havok83 explică (pentru ONXJoker):

Aha am sa incerc cu acela multumesc ca mi-ai spus de elwinking

| ONXJoker a răspuns (pentru Havok83):

Orice să ajut un membru TPU, deoarece cum şi comunitatea spune "Toţi Pentru Unu"!

| Havok83 explică (pentru ONXJoker):

Mda am descarcat programul ala si tot imi spune video format error sau ceva de genu repet filmuletul este facut in Proshow Gold?
Ce e de facut?
Help

| ONXJoker a răspuns (pentru Havok83):

Ce format este?
Când ai salvat filmul din Proshow Gold ai salvat un fel de.psd cum îi la Photoshop dacă şti?
Nu ştiu programul Proshow Gold dar ca să salvezi un film trebuie să dai la Render daca da tu acolo la ce ai dat?
La ce îţi dă eroarea?
Ce scrie la eroare?

| Havok83 explică (pentru ONXJoker):

Video format error
Si cand am salvat nu stiu nimic de render
Dar lasa k o scot la capat