| CosminCSM00 a întrebat:

de ce nu merge sa incarc un videoclip facut cu proshow pe youtube, am incercat sa il deschid si cu media player si sa il incarc dar nu merge sa il vad pe altceva decat pe proshow? Am incercat mai multe programe de facut videoclipuri sa le bag pe youtube si nu au mers niciunul. Acum am proshow gold si am facut un videoclip si cand l-am incarcat pe youtube nu a mers, pe youtube merge sa bagi videoclipri nu e de la el ca am mai incarcat doua video. din telefon si au mers dar videoclipul asta cu proshow nu merge Ce sa fac?

1 răspuns:
| Floris6 a răspuns:

Nu functioneaza pentru ca programul proshow s-ar putea sa aiba un codec care alte rpograme nu le are sau le are dar nu sunt obisnuite si nu le poate deschide. Cat despre Youtube nu am nici o idee de ce nu te lasa sa il pui.