| PandaGirl a întrebat:

TPU,am facut un videoclip in programul "ProShow Gold", iar cand l'am salvat nu l'am putut deschide, deoarece nu mi'l citeste nici un program.Este in formatul "pxc".L'am bagat in cateva site'uri ce convertesc vodeo'uri, dar nici unul nu mi l-a citit.
Vi s-a intamplat asta si voua? Cum ati reusit?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Cand dai la create sa creezi videoclipul, alege acolo youtube, pentru-ca iti salveaza videoclipul in varianta avi. Cu o calitate foarte buna. Daca dai la optiunea youtube o sa iti apara o fereastra, alegi la video quality, Youtube Hight Quality. Atat. Si dupa aceea dai la save video to my computer.La nume fisier scrii ce nume vrei sa-i dai. Si salvare. Si astepti sa se faca. SIMPLU.

Funda!

2 răspunsuri:
| BlackBoy94 a răspuns:

Create output in colt dreapta sushappy Ai versiunea full?

| Adytza_Adytza_1981 a răspuns:

Nici la mine nu merge, dau pe you tube si scrie the procedure entry point logprintf could not be located in the dynamic link library if.dnt.