| AlexAlex4w8 a întrebat:

Salut, am varsta de 13 ani. Anul acesta fac 14 pe 18 octombrie. De câteva zile ma bate un gand. Mi-am măsurat penisul iar acesta are lungimea de 3cm stare normală si 7, 5/8 stare de erectie. Vreau sa stiu dacă este normal sau daca trebuie sa merg la medic. Nu vrea să răspundă toți copiii de 11/12 ani si sa zică: haha ce penis mic ai eu il am de 15 etc.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Inca nu ti-a venit zeul pubertati, mai asteapta si tu putin si poate cand o sa ai 16 sau mai mult atunci trebuie sa te ingrijorezimpoate nu mananci corect sau nu stiu du-te la un nutritionist si dupa vezi ce faci

| Senso4 a răspuns (pentru Ursati_Danu_1994):

Tu crezi ca penisul creste in functie de ce mananci? Serios!? Nu cumva ai uitat sa il sfatuiesti sa manance morcovi si castraveti sa ii creasca penisul precum aceste legume lungi? Probabil si tu ai aceeasi problema si faci acum țop țop prin camera de la morcovi, iepurașule?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti cam slab pentru varsta ta. Asa ca la ce te poti astepta de la penis!

| 2420 a răspuns:

Este normal pentru vârsta ta.

| AlexAlex4w8 explică:

Tin sa nebtionez ca am 37kg si 1, 55m