| BlooD12 a întrebat:

Nu cred ca este o intrebare normala, dar vreau sa stiu ca daca la varsta de 14 ani si greutatea de 45 de kg e normal ca lungimea penisului meu sa fie de 8 cm in stare fleasca si 14-15 in erectie? Cel mai bun raspuns primeste funda.

5 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

45 de kg? ce inaltime ailaughing, si eu sunt de varsta cu tine si am 72kg, dar am 1.89m,daca esti mai scund(1.50-1.60) e buna greutatea, iar ''penisu'', stai linsitit ca-i normal(la adulti e in medie de 15 cm in stare erecta..deci nu-ti face griji)

| BlooD12 explică (pentru TrustStyle):

Am 1.57m

| SlayMorty a răspuns (pentru TrustStyle):

E normal..stai linistit

| Predat0r a răspuns:

Ce gras esti :O eu la 14 ani aveam 15 kg. numai penisu cantarea 10 kg, era mai lung decat inaltimea mea

| Phoenix231 a răspuns:

Ba ce aveti ma totu cu parimea pu...i nu va mai faceti griji va creste ea pana la 20 de ani.