| sergiudayro a întrebat:

Aveti idee daca vor aparea subiectele de la evaluarea nationala pe internet inainte de evaluare cu cateva ore/minute?

Răspuns Câştigător
| diana_9296 a răspuns:

Buna... din cate stiu nu vor aparea deoarece subiectele sunt deschise abia la ora cand sa inceapa examenulwinking multa bafta oricumhappy

4 răspunsuri:
| sergiudayro explică:

Mersii... Auzisem pe unii ca anul trecut au aparut... si de aia intrebambig grin

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Da ele in mod obisnuit cand sosesc? in sensul ca ele vin in plik si nu cred ca e cineva care sa le aduca chiar inainte cu 5 min de evaluare...

| urbangirl94 a răspuns:

Buna,subiectele de la evaluare apar pe "edu" cu o jumatate de ora mai devreme adica daca voi intrati la 9 la 8 jum sunt afisate pe edu subiectele si baremu si chestia asta e adevarata pentru ca o tipa de la mine din sala a vn cu 5 min inainte de a intra in examen si stiti de ce? pentru ca ea statuse sa invete baremul la romana big grin asa ca daca ai prietenii mai mari spune-le sa iti dea sms cu raspunsurile cam in jur de 8.35 asa big grin

| ny098 a răspuns:

Buna! Nu cred ca vor aparea!