| AnonimaBi a întrebat:

Subiectele de aici http://www.gandul.info/......e-10930190 vor fi date saptamana viitoare la evaluarea nationala?

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

În mod categoric nu vor fi aceleași subiecte, ci poate, doar asemănătoare.
Deci nu-ți mai fă speranțe să găsești subiectele pe internet, pentru că nu le vei găsi.
Vor fi postate de-abia după ce vom da examenul!

| AnonimaBi explică (pentru positivity):

Nu tipa la mine.

| positivity a răspuns (pentru AnonimaBi):

Îți dai seama că nu am cum să țip la tine, nu?

| AndyLavy a răspuns:

NU. Acesta este un model, adica se pot da subiecte asemanatoare cu acelea.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, nu vor fi aceleasi subiecte ci vor fi asemanatoare.
Gandeste-te daca ar fi acestea ar fi la indemana oricui si toti ar lua numai note mari