| Throwaway4552244 a întrebat:

Cat de grele credeti ca vor fi subiectele de la Evaluarea Nationala?
Si daca am luat 7 in simulare cam cat o sa iau la Evaluare?

Răspuns Câştigător
| Mariș_Gabriela_2002 a răspuns:

Am aflat de la niste prieteni care deja sunt la liceu, faptul ca evaluarea naţională este puţin mai usoara decat simularile. Nu pot paria sigur, dar mai bine te pregatesti din timp (inveti lectiile, faci exercitii etc.)
Nu te speria, o sa te descurci. Succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca de la simulare pana la examen pui mana si tocesti cu seriozitate, poti lua tot un 7, sau chiar mai mult.

| AlexCristi97 a răspuns:

Depinde cat te-ai pregatit intre timp. Daca nu te-ai prea pregatit probabil tot vreun 7, dar poti lua si 10.

| thesnake02 a răspuns:

Simularea e mai grea, pentru a ambitiona elevii happy