| BlackAngel a întrebat:

Salut/Buna TPU!

Am 15 ani acum cateva zile mi-a zis cineva din familie sa ma apuc de sala...
Si acum 2 luni un prieten mi-a zis ca nu e bine de la varsta asta sa te apuci pentru ca nu te mai inalti cum trebuie
Deci? sa ma apuc sau nu?

1 răspuns:
| danrey a răspuns:

Wa prietenu ala al tau e cazut in cap de aia nu se mai inaltalaughing))
apucate de sala(esti sanatos iti faci un corp frumos cresti mai mult decat crezi si te vor placea mai multe fete) -.-'' nu crede absolut tot ceti spun prietenii