| coropisnita80 a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta? cand incerc sa deschid counter strike imi apare aceasta eroare (NET_QueuePacket: WSAENETRESET) tin sa precizez ca mi-a aparut dintr-o data si indiferent daca dezinstalez jocul sau instalez alta versiune imi apare la fel. cine imi poate spune ce sa fac? dau funda si tot ce se mai da celui ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| InQ a răspuns:

Intra in cstrike/resources si sterge Gamemenu.res..asa mi-a facut si mie si l-am sters si a mers.

| coropisnita80 explică (pentru InQ):

Multumesc s-a rezolvat

1 răspuns: