| Alexxxxx1 a întrebat:

Salut din greseala mi-am spart ecranul laptopului (sticla) insa inca functioneaza perfect.Important e garantia acopera paguba, mi-l repara gratis?
Sau daca nu cam cat m-ar costa unul nou?
La-s putea repara fara sa afle parintii?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu il repara. te costa cam 200-400 ron depinde si de laptop un monitor sh

| adutzwtaw98 a răspuns:

Daca spune ceva aia de la garantie le spui asa: stiti cine sunt eu? sunt cetatean si am drepturi

| diverse a răspuns:

Depinde daca ai garantia facuta de ei nu dar daca ti-ai facut si cealalta garantie pentru in cas ca se se intampla ceva cu el exemplu il scapi de pamant ti se fura etc atunci nu si acea garantie tio recomand la urmatorul produs care il cumperi si o poti face pe un an 2 ani 3 ani si nu costa chiar asa de mult sper ca te-am ajutat