| Maryana_Adyna_1997 a întrebat:

am un Allview P5 mini de la Flanco cu tot cu garantia all inclusive, l-am scapat si s-a spart sticla ( el functioneaza normal), credeti ca mi-l va repara, iar in caz ca nu daca stiti cat m-ar costa reparatia?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu ti-l vor repara pe garantie deoarece e un defect provenit din vina ta, nu a lor.Garantia ti-o vor anula.Ideal ar fi sa nu-l repari la ei deoarece au niste tarife mari! Incearca la service-urile de cartier.