| dannyjoker7 a întrebat:

Eu stiam ca transferurile scolare se fac in vacanta de vara sau cea intersemestriala, in cazul meu in vacanta intersemestriala. Din "cauza zapezii" ca sa spun asa, inca nu ne-au fost incheiate mediile. Pot sa fac demersurile pentru transfer si in prima saptamana din semestrul 2?

2 răspunsuri:
| ValentinnaV a răspuns:

Da,dar suna de pe acum directorul liceului respectiv ca sa poti fi sigura ca iti va accepta cererea de transfer.Acum in prima saptamana se incheie mediile semestrului 1 daca e de acord si iti incheie repede profesorii mediile poate iti accepta transferul acum in prima saptamana.
Bafta :*

| dannyjoker7 explică (pentru ValentinnaV):

Multumesc pentru sfat big grin