| Dragosdoar a întrebat:

as vrea sa ma transfer pe sem 2 la alt liceu insa din cauza vremii nefavorabile din ultima saptamana din semestrul 1 nu am putut sa imi inchei mediile la toate materiile pentru ca au fost inchise scolile. Stiti cumva daca mai pot sa ma transfer in prima saptamana din sem 2?

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Cred ca te poti transfera.Fa la cerere la liceul la care vrei sa mergi si aduci ulterior actele cu notele.Succes!

| thegame12 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie si incerc dupa ce inchei mediile sper sa mearga....Mult Succes!

| Casper003 a răspuns:

Si eu incerc sa ma transfer, maine sper sa primesc un raspuns, daca ma transfer sau nu... bafta si tiewinking Sper sa reusim amandoi

| Dragosdoar explică (pentru Casper003):

Eu deja am incercat si mi-au spus cei de la secretariat ca e prea tarziu

| Casper003 a răspuns (pentru Dragosdoar):

Mda... si mie la fel, asta e, mai tragem pana la vara happy, atunci mi-a spus ca o sa-mi aprobe transferu', asta este...