| Senok a întrebat:

stie cineva cum se fac transferurile de la un liceu la altul, vreau sa ma transfer intr-un liceu mai aproape de casa in vacanta intersemestriala, se poate?

Răspuns Câştigător
| Andrei_Lucian_1996 a răspuns:

Atunci se aproba cel mai bine in vacantele intersemestriale

3 răspunsuri:
| Crissu3005 a răspuns:

Trebuie sa mergi la directorii ambelor licee sa obtii aprobare pentru transfer. Daca esti minor trebuie sa mearga unul din parinti, iar daca schimbi profilul este posibil sa dai un fel de test(dar nu se prea pune accent pe el atata timp cat primesti aprobare de la ambele licee)

| Andrei_Lucian_1996 a răspuns:

Eu de 2 ori m-am transferat deci cam asa e

| Senok explică:

Si transferul se poate face si in vacanta intersemestriala sau doar dupa 1 an?

| Andrei_Lucian_1996 a răspuns (pentru Senok):

Atunci se aproba cel mai bine in vacantele intersemestriale