| anonim_4396 a întrebat:

Salut fetelor...am si eu o nelamurire...am o obsesie pentru baietii blonzi creti si cu ochi albastri ce sa fac? mereu m-a ^topesc^cand vad cate unu voi ce faceti? n-aveti si voi vreo slabiciune pentru vreun baiat? va rog raspundeti-mi...

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blooonziiii:ochii albajtriilove struckxx
brunetii:ochii negrriilove struckxxxx
daa blonzii ochii albajtrii st nebuniaaa meaaalove struckxxx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii creti carora le sta si f bine arata fenomenal!

| vikusik a răspuns:

Buna! fiecare fata cred ca are o slabaciune la baieti altfel nu ar stii cum este idealul ei nu ar putea fii gasit...

| noname_4497 a răspuns:

idem lui Artemiss...

| MariSis a răspuns:

Te cred.Şi eu sunt atrasă de baieti blonzi cu ochi albaștri, uneori și de cei cu ochi castanii.Dar asta e. Mai ales cei cu parul dezordonat și creț. ☺☺☺☺☺☺☺