| ιυвιтα a întrebat:

Am o slabiciune pentru baietii bruneti cu ochii albastri,daca un astfel de baiat ma priveste,pur si simplu ma topesc.
Sunt importanti ochii pentru voi?
Bine,sa arate si dragut adica sa nu fie scund si gras,etc
Nu discriminez,doamne fereste, zic doar ce imi place...
Acum intrebarile ar fi:
1. Voua fetelor, va pasa de culoarea ochilor?
2.Ce gusturi aveti legate de inaltime,ochi,par,fizic?
Pentru mine ochii albastrii sunt cei mai expresivi,cu toate ca eu ii am capruitongue
Pana acum am avut doar prieteni cu ochii albastrii,de ei m-am indragostit, si inca unul cu ochii verzi...sunt baieti cu ochi caprui care-mi plac dar au prietene si nu ma pot baga
Eu mi-am zis parerea, as vrea sa v-o dati si voi
Fara comentarii rautacioase
Dau

8 răspunsuri:
| SweetSacrifice a răspuns:

Daca stiu un baiat superb cu ochii albastri si parul brunet dar el are o personalitate oribila, atunci poate sa isi ia adio de la frumusetea sa.Pentru mine conteaza mult personalitatea.Si cu privire la fizic.La fel ca tine. Brunet,ochi albastrii, dar cu parul mai lung.( nu foarte, adica sa aiba un stil mai scene, nici nu stiu cum naiba sa zic ) laughing
Inaltimea, pai mai inalt ca mine. happy Nu ma prea intereseaza.
Mda si exista baieti cu parul castaniu si ochii caprui si tot draguti sa fie. laughing Dar na' ti-am scris mai sus ce imi place.
De ce intrebi? Si tu te plictisesti pe caldura asta? sad

| ιυвιтα explică (pentru SweetSacrifice):

Da,ma cam plictisesc...
Iti place cum arata actorul acesta?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| SweetSacrifice a răspuns (pentru ιυвιтα):

Mda,nu e cine stie ce, dar da big grin De ce intrebi?

| TiffanyღBJ a răspuns:

1. Nu, chiar nu imi pasa de culoarea ochilor.

2. Aspectul fizic nu este chiar asa de important, ma rog, in limite normale. Doar sa nu fie mai scund decat mine, m-ar enerva chestia asta. Si sa nu fie foarte slab.

| ℓσνє a răspuns:

1. Mie una daahappy Mor dupa ochii albastri si verzi, mi s epar deosebiti :X

2. Pai sa fie de inaltimea mea sau poate un pic mai inalt tongue, sa aiba o freza draguta cu care sa ma pot eu juca laughing, si ca fizica sa fie dulce :X.
Funda?!
Bafta!:*happy

| AndreeaBz a răspuns:

1. Ador baietii bruneti cu ochi capruihee hee.
2. Sa fie putin mai mare ca mine, ochi mari si capruihee hee (nu foarte mari ca e ciudathee hee ). par brunet big grin. si fizic nu prea conteaza... dar sa nu fie gras. nu prea-mi place

| NorishorPhufos a răspuns:

happy Si mie imi pasa f mult de culoarea ochiilor:d e primul lucru la care ma uit la un baiatbig grin ( imi plac ai expresivi, si cei mai expresiv ii gasesc pe ai negri big grin). In legatura cu inaltimea si aspectul fizic ce sa zic, nu prea ma intereseaza asta.Bineinteles imi plac baietii mai inalti ca mine (asta cred ca le place tuturor fetelor, sau daca nu la majoritatea). Imi plac baietii mai plinuti putin, cu burtik blushing. Dar cel mai mult ma uit la interior: la comportament, la suflet, la gandire etc... big grin