| mihaelutzamy a întrebat:

Este vb despre acelasi baiat! oare cum sa ii spun ca il plac? mi-e rusine rau de tot si mi-e frica ca n-o sa mai vorbeasca cu mine dupa ce ii spun. Ce ma fac? help si sa mai zic ceva, mereu mi-am zis ca baietii blonzi cu ochi albastri nu imi plac, dar el e exact asa si il plac rau de tot. Oare ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Depinde cat de bine te intelegi cu el. Daca ai incredere in el, spune-i, daca nu, incearca sa te apropii cu el si poate va face el primul pas.

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca ii un baiat de treaba si crezi ca te-ar intelege fara sa isi bata joc, daca e matur si crezi ca s-ar purta la fel de frumos cu tine si dupa ce-i vei spune indiferent de ce parere are el, atunci nu mai sta pe ganduri si pune-i big grin
daca nu incearca sa te apropii cat mai mult de el, poate face el primul paswinkingkiss

| Oktavian a răspuns:

Lasa rusine la o parte si nu te uita la altii!

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Nu merita sa faci tu primul pas. Daca te place cu adevarat asa cum crezi desi eu nu as crede ar trebui ca el sa faca primul pas avand in vedere ca e baiat.Lasa lucrurile sa curga de la sine, daca simte ceva pentru tine fii sigura ca va face tot posibilul ca tu sa observi asta. Daca nu da nici un semn, e clar: nu te place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din totdeauna am zis ca baietii trebuie sa faca primul pas.acuma totul depinde de tine.