| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc browserul Google Chrome iar de ieri nu stiu de ce imi tot apare pe unde umblu casutele acelea in care sunt virusi,chiar si pe facebook, am dezinstalat si instalat din nou dar acelasi lucru, pot face ceva sa le elimin? mersi :*

1 răspuns:
| GhostRiderr a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema dar am dezinstalat Chrome si am instalat opera (sau u daca vrei Safari) sau in cel mai rau caz trebuie sa reinstalez windows-ul pentru ca ai suprasolicitat antivirusu si am cedat!