| raul230 a întrebat:

Salut fraților! Deci am fost azi cu 4 prieteni și 2 fete și îmi place de una dar prietenul meu vorbește cu ea iar prietena asta venise la mine cu o țeava și m-a atins pe la corp, încerc eu sa fac lipeala o întreb de unde ești? Zice ea Constanța ii zic eu lângă plaja, îmi zice ea Da. Și după fuge fuga după prietena, după jucasem adevăr sau provocare și primise o provocare sa ma sărute pe obraz și o refuzat, iar la prietenul o acceptat. Ce as putea face sa o fac sa ma placa? Nu sunt gelos dar chiar mi-ar sta bine cu ea.

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Il place pe prietenul tau. Punct. Daca esti un prieten adevarat, renunti la ideile astea pentru ca nu o vei castiga si il vei pierde si pe el ca prieten. Gaseste-ti alta!

| Andreeush a răspuns:

E destul de clar că la ales pe prietenul tău.
Ar trebui să renunți, nu are rost să încerci dacă ea nu te vrea.

| Adry05 a răspuns:

L-a ales pe ala deja nu stiu ce sperante iti mai faci laughing