| adellyna a întrebat:

Hei. sunt intr-o problema incurcata.
Miercuri seara am fos tla o prietena unde erau mai multi si am jucat adevar sa provocare. Unul dintre baieti ( pe care il simpatizez putin ) a ales provocare si i-a fost dat sa ma sarute. Eu am acceptat, la fel si el.

In seara asta ( joi) iar m-au chemat si m-am dus. El se tot dadea pe langa mine pana cand am ramas singuri. iel ma tot pupa pe obraz pe frunte dupa care iar ne-am sarutat.
Nu stiu ce sa cred, ce sa-i zic pe mess sa nu creada despre mine ca sunt panarama. doar ca il simpatizez. nu prea umblu cu baieti si cred ca el stie asta. dar cum sa ii zic pe mess ca a fost o greseala si sa nu creada despre mine tampenii.
eu il simpatizez putin. >:"

Credeti ca ar trebui sa nu il mai bag in seama? ceva sfaturi mersi

Răspuns Câştigător
| llllllllllll a răspuns:

In primul rand, daca te-ai sarutat cu el, asta nu inseamna ca esti panaramawinking
Panarama? :O Inseamna alceva. nu ca te-ai sarutat tu de nu stiu cate ori cu acel baiat. Probabil ca si el te simpatizeaza, asa cum il simpatizezi si tu, ca altfel nu cred ca stateai sa te sarute daca nu-l placeai. Nu ai de ce sa nu-l bagi in seama, ba din contra, vorbeste cu el si vezi ce si cum, si poate veti fi mai mult decat amici in timpul viitor. tongue
Asta ar fi parerea mea, depinde de tine, ce vrei si ce gandesti. Dar, chestia cu panarama. neaahh happy stai linistita. Nu ar crede asta doar dintr-un sarut.
Bafta!

9 răspunsuri:
| 2696 a răspuns:

Nu cred ca dintr-un sarut te alegi asa repede cu o reputatie proasta...adica sunt doar jocuri copilaresti si nimic mai mult poate ar trebui sa pastrezi un timp distantawinking daca ai sentimente pentru el arata-i

| lilstar a răspuns:

Dc sa creada ca esti panarama? nu a fost nimic rau ce ati facuthappy
nu stiu...asteapta sa te caute elbig grin

| PuFuleTz_5685 a răspuns:

Nu ai pentru ce sa-l aviti cel mai bine ra fi sa vorbesti cu el sa vezi ce gindeste apoi sa-ti faci concluzii si cine stie daca va afla de sentimentele tale relatia voastra va avea o continuare fericita.

| patty32 a răspuns:

Nuuulove struck
nici gand, cum sa nu-l bagi in seama?happy
Data viitoare cand il vezi, du`te si pupa`l prieteneste pe obrazhappy
Pe mess intreaba`l doar "ce faci?happy"
Etclove struck
Nici sa pari in limba dupa eltongue

| biancaandreea a răspuns:

Esti.o.tipa.ok.Ai.grija.sa.nu.se.ajunga.la.lucrui.mai.grave.si.este.perfect.In.rest.ce.sa.zic.sautati-va.pana.nu.mai.puteti.Bunica.mea.avea.o.vorba,"sa.te.sarute.baiatul.pana.iti.face.buzele.de.3.kg.,dar."cinstea".sa.iti.fie."cinste".El.te.simpatizeaza.sigur.sau.poate.ii.place.sa.se.distreze.Daca.el.nu.te.invita.nicaieri.incearca.sa.il.inviti.tu.Intreabal.daca.nu.vrea.sa.va.plimbati.sa.mai.vorbiti.etc.Daca.dupa.intalnirea.asta.el.nu.te.cauta.lasa-l.in.pace.,comporta-te.cu.el.normal,dar.nu.il.mai.saruta.Fii.indiferenta.Succes.Anunta-ma.cum.a.mers. Pink_fire42

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Tie nu-ti place de el?thinking

nu cred ca are de ce sa creada despre tine ceva rau... doar v-ati sarutat, n-ati facut si altcevahee hee

| jorjet_6415 a răspuns:

Daca te saruti cu cineva nu inseamna ca esti panarama laughing)) e prea mult spus. dar usuratica e cel mai bun cuvant smugsmugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il simpatizezi? Poate ar trebui sa stai de vb cu el si sa-i spui ce simti pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te apuca sa ii spui chestii de genul asta. nu e prost stie mai bine ce sa creada. probabil si el te simpatizeaza si i-a placut sa te sarute. nu se stie ce o sa iasa din asta poate veti fi impreuna. daca si tie ti-a placut sa te saruti cu el si acum te duci sa ii spui ca regreti o sa te creada mironosita si o sa-i faci o parere proasta. baietii nu isi fac probleme de genul oare ce crede despre mine, pentru ei conteaza sa se simta bine. nu ii strica acum buna-dispozitia ca e posibil dupa aceea din cauza ca i-ai zis chiar sa nu te mai bage in seama