| parizer a întrebat:

am fost in excursiee cu autocarul si jucam Adevar sau Provocare si la fata pe care o plac i-a picat sa ma sarute dar n-a acceptat si pe ceilalti baieti i-a sarutat dar pe tot parcursul jocului mi-a zambit.Cand am ajuns la hotel mmam dus la baie si cand am iesit a inceput sa ma sarute pe obraz, am oprito si i-am zis sa ma sarute si pe gura credeti ca ma place?

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cati ani ziceai ca aveti? Va purtati ca niste copii mici. straight face De ce nu o intrebi pe ea daca te place? Poate ca da... te place si ori i-a fost rusine sa te sarute de fata cu ceilalti, ori s-a simtit aiurea, deoarece era o provocare.
p.s. sarutul este numai pe gura. happy

| Baby a răspuns:

Probabil, numai ca nu a vrut sa te sarute in public pentru ca... sincer nu stiu laughing) a avut ea motivele ei. Sau poate doar se joaca cu tine. Cati ani aveti?

| PanaDeIdei a răspuns:

In mod sigur big grin

| ana_2324 a răspuns:

Pai e clar ca te place si poate ca in autoar nu a vrut sa te sarute pentru ca ii era frica de gurile rele!

| TropicalStorm a răspuns:

Wow frate. te'o place nu te'o place. adevarul e ca daca te placea. ii refuza si pe ceilalti baieti din autocar. zic si eu parerea mea. in loc sa se sarute cu toti si cu tine nu. deci cine stie. ramane un misterthinking

| parizer explică:

Scuzati cand i-am zis sa ma sarute pe gura a acceptat

| SttyL3R a răspuns:

Daca tea sarutat pe obraz fara sa ii spui da te place.Si apropo jocul acela se numeste Adevar Provocare sau Procent.