| Gabriel2606 a întrebat:

Salut. Ieri am primit mesaj de la o fata pe tellonym. Ne-am dat follow reciproc, pe insta, dar totusi as vrea s-o cunosc, daca i-as da mesaj asa din senin, cred ca as parea ciudat, ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, un mesaj senin poate fi ciudat. Dar așa e toată dragostea, ciudată rău. Mai bine senin și ciudat, decât singur.

6 răspunsuri:
| xyqqqqq a răspuns:

Nu e deloc ciudat, depinde cum îi dai mesaj, nu fi chiar direct happy

| PBFANMichaelScofield a răspuns:

Buna,si eu eu am vorbit recent cu o fata pe tellonym si cred ca in cateva zile ne vom vedea la prima noastra intalnire.
Dai mesaj si nu o lasa cu ochii in soare niciodata, deoarece daca fata ti a trimis prima mesajul inseamna ca e topita dupa tine.
Mult succes, si poate imi mai scrii in privat aici pe TPU la mesaje laughing)

| PBFANMichaelScofield a răspuns (pentru PBFANMichaelScofield):

La urma am vrut sa pun asta happy

| Gabriel2606 explică (pentru PBFANMichaelScofield):

Sper sa ajung si eu sa ma intalnesc cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriei că vrei să vină la tine acasă direct, nu mai sta.Glumesc! Dacă ea ți-a trimis prima un mesaj nu mi se pare deloc ciudat să-i dai și tu unul.

| PBFANMichaelScofield a răspuns (pentru Gabriel2606):

Tu cati ani ai?