| Andreimihaitaureete a întrebat:

Salut, imi pot face un tatuaj daca nu am 18 ani cu acordul parintilor?

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Sigur, mai putin intr-un loc, unde poti sa-l faci doar cu acordul prietenei.

| dragodana a răspuns:

Salut! Da, daca ai acordul parintilor, dar ar fi bine sa mai astepti niste ani.Stii exact ce vrei? Ce inseamna pentru tine acel lucru? De ce vrei un tatuaj acum?
In momentul in care te vei plictisi de el/se va duce, va trebui sa il refaci. Poate vei vrea altceva, deci va fi mai mare.
Mai stai, mai gandeste-te.

| Andreeush a răspuns:

Dacă părinții sunt de acord poți să îți faci tatuajul dorit.