| Anna04 a întrebat:

Cati ani trebuie sa ai ca sa iti faci un tatuaj(fara acordul parintilor)?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Din cate stiu, trebuie sa fii majora, adica sa ai 18 ani cel putin.
O zi buna!

| AnneMarri a răspuns:

Trebuie să fii majoră, normal. Deci, 18.

| TSO7 a răspuns:

Nu cred ca exista varsta, adica depinde cine ti-l face, daca ti-e prieten ti-l face asa fara nimic...dar cel mai bine asteapta pana la 18ani ca poate te razgandesti si dupa numai poti sa il stergi asa usor.

| thegazette a răspuns:

18 anishory draguta, daca nu ai 18 ani fara acordul parintilor nul poti face, daca iti da voie vine cu tine happy si cu acordul lor iti face tatuaj'ul daca nu trebuie sa astepti pana la 18 anihappy:*sad