| curious01 a întrebat:

Salut la toti si felicitari cu 8 martie! vreau sa va intreb pe cei ce v-ati confruntat cu cosurile, eu cu ceva timp in urma am avut multe iar acum au trecut si din nou au reaparut si tot asa, nu pot scapa definitiv, folosesc zineryt pentru a patra oara, este vreo solutie ( ex: pastile cremuri sau altceva)? va rog mult ajutati-ma, caci cand le vad ma enervez....Multumesc, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| apademasa a răspuns:

Incearca gerovital

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Reia tratamentul pe care l-ai urmat sau combina sare cu apa pana devine pasta si apoi aplica pe fata 100%