| Costelus710 a întrebat:

Salut, niste idei de Challenge-uri si vlog-uri? No hate please
Numele canalul meu : Costelus
Dau funda celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Reactionezi la un video(un video de al tău mai vechi, o melodie nouă apărută, etc).
2.Rutina mea de dimineața/de după scoala/de seară.
3.Prima dată când...
4.10 lucruri pe care nu le voi mai face niciodată.
5.Storytime
6.Adevar sau provocare
7.Chellengiuri
8.Momente cringe de pe canalul meu(aduni mai multe momente din video-uri de la canalul tău în care de exemplu nu reusesti să faci ceva, te dai de gol, failuri..etc)
9.Cum să faci ceva(află cum să editeze un video, să facă un live, să îți cureți telefonul, etc).
10.Recreez pozele youtuberilor.
11. Farse
12. Testez produse de un leu
13.Q&A
14.Smash or Pass
15.Sandviciul (numele tău) (ex. Sandviciul IANIS -în care trebuie să îți creezi un sandvis cu ingrediente care încep cu literele numelui tău. Ex primul aliment Iaurt, Ardei, un aliment cu n, alt ingredient ci î, salam=Ianis, intelegi tulaughing
16.Bottle flip cu diferite obiecte din casa
17.alfabet la telefon
18.Kiss, Marry, kill
19.sketch
20.bottle flip challenge
21.animalul meu de companie.
22. Minciuni pe care le spunem cu toții
23.eu vS alte persoane
24. yoga challenge
25.incearca sa nu razi /sa nu plangi/ sa nu fi satisfăcut challenge.

Sper ca te-am ajutat, fundahappy

1 răspuns:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

O idee ar fi un scurtmetraj făcut cu prietenii despre subiectul vostru favorit.