| 0Dutzu09 a întrebat:

Salut, o intrebare pentru cei care au/avut nota la purtare scazuta, sunt in clasa a 8 a si vreau sa stiu daca la liceu in caz de iti scade nota la purtare mai poate fi facuta inapoi? Adica sa fie din nou 10? Dupa liceu as vrea sa dau la scoala de agenti de politie la campina si vreau sa stiu daca o mai pot marii inapoi.
Nu as vrea sa nu pot intra la ei pentru ca mi-a fost scazuta nota la purtare pentru absente sau posibile prostii/batai
Si vreau sa am media la purtare la liceu 10.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"in caz de iti scade nota la purtare mai poate fi facuta inapoi?"

nope, odată scăzută, aia e!

| Yaesmin a răspuns:

Nu, nu mai poți intra la poliție!