| anonim_4396 a întrebat:

Salut,peste 3 saptamani o sa merg la mare, am mai fost du multe ori insa am fost cu mama de fiecare data, insa si verisoara mea(23 ani) si cu iubitul(24 ani) iei o sa mearga asa ca m-au invitat si pe mine, nu am nici o problema cu asta, o iubesc pe verisoara mea si iubitul ei este foarte de treaba, insa eu sunt mai mamos si imi este greu sa merg fara ea, mi-au spus mai multi ca ar trebui sa merg singur ca sunt baiat mare (14 ani), am incredere in verisoara mea insa imi este greu fara mama...
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Fii tare mai happy Drept zici, nu te duci singur, te duci cu verisoara si iubitul ei, ma rog, ce poate fi de rau aici? Eu de exempluprefer fara de parinti big grin Ar cam trebui sa te deprinzi cu ideea ca vine momentul cam sa te desparti de casa, in curand sencepe facultatea, una, alta)) Bafta!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai ba fi serios la 14 ani te mai duci cu mama la mare? lipsesti cateva zile ce naiba, si mergi si tu cu oameni mai tineri

| mihai69 a răspuns:

Auzi, nu cumva când vrei să faci pipi, o rogi pe bunica să ți-o scoată, că senzația e mai mișto pentru că ei îi tremură mâna?!?
Ce nevoie așa urgentă ai avea de mumă-ta la mare?!?
Du-te liniștit, la nevoie găsești tu una pe-acolo, spui că te-ai pierdut pe plajă. tongue

| Xnx_Anto_1989 a răspuns:

Am 14 ani si am fost 3 luni in america singur pe programul de calatorii copii cu insotitor mobil si la fiecare cursa de avion era cate o doamna care ma conducea si imi arata unde fac check in si unde merg loser! Cum sa nu vrei sa mergi fara mata la mare asi merge si singur!

| TheAce a răspuns:

Stai linsitit, la 5 minute dupa ce vei fi ajuns la mare vei uita de tot si vei realiza ca esti in rai. Ti-as spune ca poti tine legatura cu mama ta via telefon sau internet dar sunt sigur ca odata ajuns la mare vei fi in lumea ta si libertatea iti va place mai mult decat oricehappy.